Główne Menu

O nas

Freenancenow.com to portal skierowany dla Polaków mieszkających w UK, którzy chcą świadomie zacząć myśleć o swoich finansach, ale też do wszystkich ludzi, którzy chcą być na bieżąco ze światem finansowym.
Z naszych artykułów dowiesz się jak:
• zacząć oszczędzać, nawet na codziennych wydatkach;
• otworzyć i prowadzić własny biznes z sukcesem, co jest teraz na topie i jak znaleźć swoją niszę na rynku;
• zacząć inwestować w swoją przyszłość finansową, w co i jak zainwestować i zminimalizować ryzyko inwestycji;
• wszystkiego o ubezpieczeniach, domu, mieszkania, czy na życie.

Dzięki nam zaczniesz budować swoją świadomość finansową!

Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na udane, szczęśliwe życie pełne spełnienia. Czasem na przeszkodzie stoi brak wiedzy, świadomości czy ukierunkowania.

Jesteśmy tutaj po to by pomóc Ci w prowadzeniu Twoich finansów, aby zmaksymalizować korzyści i rozwinąć Twoją edukację finansową.

W skład naszej redakcji wchodzą:

Ewelina Makarewicz – w naszym projekcie zajmuje się głównie ubezpieczeniami w Wielkiej Brytanii. Pomagam naszym rodakom, mieszkającym w tym kraju, w uporaniu się z wszelkimi formalnościami związanymi z finalizacją aplikacji o ubezpieczenie, ubieganiem się o odszkodowanie czy nawet w tworzeniu testamentów. W związku z tym, że interesuję się tematyką ubezpieczeń i kredytów w UK zarówno zawodowo, jaki i prywatnie, z chęcią dzielę się tą wiedzą poprzez zwyczajne pisanie o tym. W mojej pracy pomaga mi, przede wszystkim, zdolność do nawiązywania relacji międzyludzkich, profesjonalizm i ciągła chęć poszerzania swojej wiedzy. Mam bardzo dobrą intuicję, jeżeli chodzi o potrzeby ludzi, co za tym idzie, naszych czytelników. Prywatnie jestem miłośniczką aktywności fizycznej i pewnie zamieszkałabym na siłowni, gdybym mogła 🙂

Paulina Iwicka – napisanie czegoś o sobie z sensem i polotem jest naprawdę trudne. Na myśl przychodzi mi jedno: do życia i do siebie podchodzę ze ŚMIECHEM i z DUŻĄ ilością dystansu. Nie interesują mnie rzeczy TYPOWE. Lubię dużo gadać (szczególnie, gdy JEM, a lubię baaardzo). Czasami, chciałabym być NIEWIDZIALNA (najczęściej, gdy zapomnę skasować bilet w tramwaju). Fanka skandynawskich thrillerów (gęsta atmosfera, klimat trzymający w napięciu, TO JEST TO! ). Jednak przede wszystkim MIŁOŚNICZKA czworonogich pupili, bez których każdy dzień, to dzień stracony!

Maria Kubiak – chyba każdy kiedykolwiek poległ w momencie, kiedy musiał napisać coś o sobie. Można napisać sztampowo co się lubi (planszówki lub RPG i literatura) lub czego się nie lubi (nuda, zimna kawa, gorący budyń). Można poszaleć i napisać o sobie coś szalonego (kryminalistyka, kryminologia i medycyna sądowa, a moim konikiem są seryjni zabójcy). Zawsze można też przynudzać i chwalić się jakie ma się zalety (kreatywna, przebojowa a rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki!) albo wady (wstawanie rano jest be i fuj!) albo nie napisać o sobie nic. Tak jak ja teraz.